Безкоштовний мінт NFT від FreeNFT

Безкоштовний мінт NFT від FreeNFT. Гайд як отримати безкоштовну NFT від FreeNFT. Покрокова інструкція мінту NFT від FreeNFT. Безкоштовна НФТ на FreeNFT від Faraway.

FreeNFT – сервіс, на якому можна взяти участь у розіграшах NFT від різних проектів. На даний момент там є декілька розіграшів і найновіший з них це Faraway.

Faraway – ігрова студія, за їх Twitter стежить велика кількість інфлюенсерів, а також всі проекти на FreeNFT виходять з хорошими іксами.

Ця ігрова студія зібрала сумарно $29 млн. інвестицій від Sequoia Capital, a16z, Solana Ventures & ін. Також у даної NFT-колекції є особливість, NFT з неї можна буде використовувати в грі Mini Royale та ін.

Безкоштовний мінт NFT Faraway від FreeNFT

Що потрібно робити?

  1. Переходимо на сайт;
  2. Виконуємо завдання(відписки в твіттері і тд);
  3. Чекаємо на результати.

Параметри даного мінту:

  • Кількість: 888 NFT;
  • Ціна: free mint;
  • Кінець: 27 квітня.

Окрім цього розіграшу, беремо участь також в розіграші всіх інших і наступних мінтів. Адже результати всіх колекцій з цього проекту зазвичай дають багато іксів. Можна також спробувати абузити, тих хто має багаго твіттер аккаунтів.

Інші розіграші NFT від FreeNFT

Як дивитись результати минулих рафлів?

Переходимо на сайт і дивимося:

  • Not Selected – вас не обрали
  • Selected – вітаю, вас обрали!

Хороші інвестиції та топові фонди. Також NFT буде використовуватись в грі – все це дає нам розуміння того, що ціна буде солодкою. Варто не пропускати, тим більше що це все безкоштовно.

Про інші Airdrop ви можете дізнатись тут – Airdrops.

Про інші Testnet Ви можете дізнатись тут – Testnets.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *