Гайд в SEI для повного новачка

Гайд в SEI для повного новачка. Загальний гайд в SEI як розібратись повному новачку, які є активності в SEI. Що можна робити в проекті SEI.

Що таке Sei

Sei Network – це блокчейн рівня 1, створений за допомогою Cosmos SDK і Tendermint Core. Sei орієнтований на ринок DeFi і є призначеним для торгівлі. Завдяки спеціалізованій вбудованій інфраструктурі, блокчейн ідеально підходить для DeFi через зіставлення замовлень, захисту від випередження та кільком рівням об’єднання замовлень. В інвесторах Multicoin Capital, Coinbase, Delphi Digital, Layer Zero, Step’n та інші. Нещодавно вони також залучили додаткових 30 мільйонів доларів інвестицій і загалом проект оцінюється в 800 млн$.

Порівняння Sei Network з іншими блокчейнами.

Щодо технічної сторони, то він реалізований таким чином, що всі транзакції можуть відбуватись паралельно, а не як в ефірі чи біткоїні тільки одна за іншою. Також з переваг швидкість транзакцій.

З чого почати знайомство з Sei

Перш за все варто відвідати і підписатись на соціальні мережі проекту. В них зараз вже є величезна база учасників, а саме:

 • Discord – 436 000+ учасників;
 • Twitter – 336 000+ учасників;
 • Sei – офіційний сайт;

На даний момент є глобально 2 напрямки, що робити в проекті:

 1. Просто проходити тестнет і всі завдання в ньому;
 2. Спробувати проявляти активність поза межами тестнету і взяти участь в амбасадорській програмі.

Звісно можна їх поєднувати, що і раджу вам робити, для можливої більшої нагороди потім.

1. Для проходження тестнету вам буде потрібно:

 1. Встановити гаманці: Leap, Keplr, Coin98 (тільки для 1 завдання). Створюєте один аккаунт, а на решту гаманців імпортуєте фразу;
 2. Отримати тестові токени;
 3. Перейти на сайт і почати виконувати завдання.
Місії для виконання тестнету

Більш детальний гайд саме з виконання всіх завдань буде згодом.

2. Як взяти участь в амбасадорській програмі SEI

Ознайомившись і вступивши в діскорд, варто розпочинати спілкуватись в чатах (є чати багатьох мов і загальний англійською). Там ви можете щось запитувати чи допомагати інших відповідями. За допомогою цього спілкування ви отримуєте досвід, який і переводиться в рівень. Від цього рівня залежить ваша роль за активність у діскорді:

 • 0 рівень –  sei-lors;
 • 5 рівень – sei veterans;
 • 7 рівень – crew;
 • 10 рівень – sensei;
 • 15 рівень – super seian.

З цих всіх ролей нас цікавить тільки 7 рівень – crew. Оскільки ця роль дає можливість подаватись на офіцера. Для цього потрібно зробити мінімум 1 роботу про проект Sei. Це може бути:

 • інформаційний пост з банером/картинкою;
 • інфографіка;
 • тред (послідовність твітів в одному пості);
 • смішні меми;
 • стаття (пишете статтю на одному з відповідних ресурсів, наприклад medium, і вставляєте посилання у твіт);
 • повноцінне ютуб чи коротке тікток відео.

Матеріали для роботи ви можете взяти тут.

Потім потрібно лінк на цю роботу викласти у твіттер, правильно оформивши цей твіт. У твіті обов’язково має бути позначена сторінка @SeiNetwork. також 2 тега з цих на вибір: #sei #seilors #FastestLayer1. Після чого подати заявку в каналі #Crew, який відкриється якраз коли ви отримаєте 7 рівень.

Приклад твіта для амбасадорської програми

Після перевірки, яка в середньому триває біля 5 днів, офіцерам відкривається новий канал #sei-daily. Сюди потрібно буде надсилати посилання на всі свої роботи. І ще відкривається доступ до каналу #officers, де ви можете спілкуватися з іншими учасниками-офіцерами.

Ролі проекту

Щоб досягнути певних ролей потрібно:

 1. Seilor – будь-хто, хто в діскорді;
 2. Crew Member – Seilor, що досягнув 7 рівня;
 3. Officer – найкращі з Crew Member, потрібно зробити мінімум 1 роботу;
 4. Captain – найкращий з Officer, потрібно зробити мінімум 5 різних роботі протягом 1 місяця. А також бути активним в діскорді.
 5. Major – найкращий з Captain, бути на близькому зв’язку з офіцерами і капітанами, допомагати і координувати їх. Робити мінімум 5 робіт в місяць і продовжувати активно проводити час в діскорді.
 6. Colonel – найкращий з Major, але відбирається 1 раз в 3 місяці. Повинен виконувати всі обов’язки, а також не мати зауважень протягом цього часу.
 7. Admiral – найкращі з Colonel, поки що таких немає.

Висновок

Участь в проекті варто взяти однозначно, оскільки він зібрав доволі велику кількість фінансування, має величезну базу фанатів і учасників. також в ньому вже зараз є доволі багато проектів, які можна тестувати і за які можливо згодом можна буде отримати ретродроп. Враховуючи, що вкладень ніяких не потрібно, а час на проходження тестнету складає до 30 хв (якщо немає лагів). Також всім хто хоче спробувати себе в амбасадорстві, це чудовий спосіб спробувати, адже вхід тут не важкий, почати можна тільки з 1 статті.

Про інші статті щодо проекту SEI ви можете подивитись тут – SEI.

Про інші Airdrop ви можете дізнатись тут – Airdrops.

Про інші Testnet Ви можете дізнатись тут – Testnets.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *