Linea верифікація

Linea верифікація. Як пройти верифікацію в Linea. Всі 3 методи: Gitcoin Passport Score, Galxe Passport, Guild Pin Holders.

У проекті Linea зараз і до кінця місяця відбувається кампанія верифікацію. В разі успішності якої можна отримати 2500 поінтів, що більше ніж за всі тестнети разом, і напевно буде важливою при можливому дропі. Всім, хто брав участь в усіх попередніх івентах варто пройти дану верифікацію в Galxe.

Linea Galxe верифікація

Отже є 3 можливості пройти цю верифікацію:

  • Gitcoin Passport Score
  • Galxe Passport
  • Guild Pin Holders

Для отримання поінтів потрібно хоча б 1 будь-який.

1. Gitcoin Passport Score

Gitcoin Passport Score – оцінка вашої активності в мережі. Проект слідкує за вашою активністю (в більшій мірі в мережі Ethereum). Потрібно набрати більше 20 очок різними активностями, такими як: стейкінг їхнього токену, різні POAP, доменне ім’я в ENS та інше. Детальніше подивитись, що і за скільки поінтів відповідає ви можете за наступним посиланням:

https://support.gitcoin.co/gitcoin-knowledge-base/gitcoin-passport/common-questions/how-is-gitcoin-passports-score-calculated

Значну кількість поінтів можна набрати тільки соціальними мережами, твіттером, діскорд і т.д. Але всі 20 балів так не набереш, тому активність в мережі важливий показник.

Особисто я не пробував навіть підключати нічого, бо мав вже пройдену верифікацію двома іншими способами.

Gitcoin Passport Score

2. Galxe Passport

Galxe Passport – це вже звичний нам KYC в сервісі Galxe. Для його проходження зараз необхідно перейти за посиланням:

https://galxe.com/passport?step=toMint

Після чого натискаємо “Mint now”, погодитись з умовами та продовжити. У наступному вікні вам запропонують пройти верифікацію документів і обличчя. Після успішної верифікації вам потрібно буде 0.025 BNB(+-6$) + комісія в BNB на мінт даного паспорту.

Galxe Passport

3. Guild Pin Holders

Guild Pin Holders – гільдія від спільноти Linea. Для вступу в неї потрібно підключити свої соціальні мережі + гітхаб, гаманець та пройти каптчу. Ну ще сподіватись що ви будете задовільняти якісь секретні умови, про які нікому так нічого і не відомо. Окрім цього потрібно буде ще 0.007 BNB + комісію.

Посилання на гільдію: https://guild.xyz/linea

Guild Pin Holders

Загально про тестнет Linea від ConsenSys.

Про інші Airdrop ви можете дізнатись тут – Airdrops.

Про інші Testnet Ви можете дізнатись тут – Testnets.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *