Як заробити на англійській в LetMeSpeak

У даній статті ви дізнаєтесь як заробити на англійській в LetMeSpeak. Детально про необхідні NFT для гри. Реєстрація, купівля і параметри NFT. Mint (запрошення) нових NFT. Лайфхаки для швидшого проходження завдань.

Про проект

LetMeSpeak – додаток у вигляді гри для допомоги в вивченні англійської мови. В даний момент додаток створений для IOS, та у веб-браузері. З Android також можна брати участь, але тільки через веб-сайт в браузері.

LetMeSpeak

Реєстрація і можливості участі в проекті

Для реєстрації необхідно тільки вказати електронну пошту, та пароль, та підключити свій гаманець у мережі Solana. Найкращим варіантом для цього є гаманець Phantom, детальніше про його використання.

На даний момент для того щоб заробляти в грі потрібно купити NFT. Проте як описано в документації найближчим часом буде доступно ще декілька методів, а саме:

 • Пряма власність. Потрібно купити NFT на market.letmespeak.org і почати та заробляти. (актуально)
 • Покупка + стипендія. Купити NFT і надати комусь ще стипендію для навчання. Ви обидва заробляєте. (в розробці)
 • Стипендія. Отримувати стипендію від існуючого власника NFT, навчання та заробіток безкоштовно. (в розробці)
 • Оренда. Внесення внеску і оренда NFT, щоб вчитися та заробляти. (в розробці)
 • Спонсорство. Забезпечення спонсорства комусь іншому, щоб він навчався та заробляв або отримайте його.(в розробці)

Основні механіку заробітку і участі в проекті

Для того щоб заробити на англійській в LetMeSpeak на момент написання статті існує 2 методи: вивчення англійської та запрошення нових персонажів (mint) з подальшим перепродажем. При цьому важливими показниками ціни NFT є його параметри.

Параметри NFT

На скріншоті зображено всі можливі параметри безплатних і платних NFT. Заробіток можливий з рівнем NFT не нижче “Uncommon”.

 • Талант: талант є основним атрибутом, який визначає більшість інших: рідкість персонажа, початкові навички і швидкість навчання. Бали талантів надаються, коли створюється персонаж NFT і не змінюються. Чим більше очок талантів у персонажа – тим швидше він прогресує, тим більше він може заробити і тим більше у нього шансів на перемогу в PvP. Важливо: персонажі з 26+, 36+, 46+ та 56+ отримують додатково +5, 10, 20, 50% до заробітку;
 • Рівень винагород: персонажі різної рідкості отримують різну суму винагород (LSTARs) за одні й ті ж навчальні дії.
 • Запрошення (mint): кожен персонаж NFT можна використовувати для створення нових персонажів. Щоб отримати нового, вам потрібні 2 персонажа з однаковою рідкістю та плата в жетонах нагород (LSTAR). Можна виконати 6 запрошень для кожного персонажа. Важливо: в залежності від кількості запрошень змінюється ціна на створення нового NFT персонажа. У випадку якщо це новий персонаж і ще не запрошував нікого то комісія на запрошення цим персонажем буде мінімальною. Також якщо персонаж зробив 6 запрошень він більше взагалі не зможе запрошувати.
 • Навички: у персонажів є чотири основні атрибути вивчення мови: словниковий запас, вимова, аудіювання та граматика. Ви можете покращити навички персонажів NFT, практикуючи ці дії в навчальному додатку. Розвиваючи свої навички, ви отримуєте більше нагород і даєте переваги в PvP.
 • Рівень XP: кожен персонаж NFT починається з рівня 1. Кожного разу, коли ви вивчаєте та витрачаєте енергію, ваш персонаж NFT отримує очки досвіду (XP). Коли ви наберете достатню кількість очок, ви отримаєте новий рівень XP. Коли ви купуєте або продаєте персонажа NFT, його рівень XP залишається незмінним. Важливо: в залежності від величини рівня також збільшується загальний дохід, збільшення доходу відбувається +5% кожних 10 рівнів, максимум до 25%;
 • Швидкість навчання: цей параметр показує, скільки очок XP отримує персонаж NFT за витрати енергії.
 • Енергія: кожен персонаж NFT має 100 очок енергії. Навчаючись, ви конвертуєте очки енергії в нагороди за символи та очки XP. Енергія поступово відновлюється до 100 балів за 24 години.
Якими бувають NFT

LMS Visa

Для того, щоб вчитися та заробляти, вашому персонажу знадобиться дійсна віза LMS. Ваша LMS Visa визначає кількість днів, протягом яких ваш персонаж NFT зможе навчатися та заробляти. Коли термін дії візи закінчиться, вам потрібно буде або продовжити її, або купити нового персонажа.

Ціна поновлення Visa на 30 днів

Запрошення (mint) NFT

Запрошення (mint) – це процес створення нових персонажів NFT із наявних. Для того щоб створити ще одного персонажа потрібно 2 існуючих однакової рідкості і здійснити наступні кроки:

 1. Увійти на сайт market.letmespeak.org, авторизуватись та зайти в інвентар.
 2. Вибрати одного персонажа NFT і натиснути кнопку “Запросити”.
 3. Вибрати іншого персонажа з такою ж рідкістю.
 4. Оцінити вартість запрошення в LSTAR, потенційну рідкість та діапазон талантів.
 5. Якщо все влаштовує потрібно підтвердити транзакцію і за декілька хвилин отримаєте свого нового NFT персонажа.
Запрошення нового персонажа

Ціна запрошення відрізняється в залежності від теперішнього курсу LSTAR. Це створено для того, щоб при меншому курсі забирати з обороту більше монет і навпаки.

Базова ціна запрошення
Ціна запрошення зі скидкою (в залежності від курсу)

Кожне наступне запрошення може дати вам набагато більше цінності. Це надає додатковий бонус до діапазону талантів або навіть до рідкості нового персонажа. Якщо один із персонажів, які беруть участь у запрошенні, виконав більше двох запрошень, ви отримаєте шанс отримати персонажа більшої рідкості. Для третього запрошення зміна становить 2%; для четвертого, 4-го 4%; а для п’ятого – 8%. Якщо обидва ваших персонажа отримають шосте і останнє запрошення, ви отримаєте нового персонажа більшої рідкості. За запрошення легендарних персонажів ви отримаєте новий Legendary Rarity NFT із подвійною довжиною візи LMS.

Як отримати більш талановитого персонажа NFT?

Список бонусів, які застосовуються до потенційного діапазону талантів нового персонажа залежно від навичок персонажа, який виконує запрошення:

 • з рівнів (кожні 10 рівнів +0,5);
 • з виконаних запрошень (кожне запрошення +0,5) ;
 • від високого таланту (до +2);
 • також можна використати додатковий бонус +3 для діапазону талантів за додаткову плату в LSTAR.

Виберіть двох персонажів, яких ви хочете запросити нового, і ви побачите потенційний діапазон талантів нового персонажа та ймовірність більшої рідкості.

Маркетплейс, купівля та продаж NFT

Ви можете здійснювати всі ключові дії, пов’язані з NFT із LetMeSpeak на Marketplace. По суті це основний сайт додатку. Тут ви можете:

 • досліджувати NFT на продаж, останні пропозиції, загальну статистику економіки;
 • купувати та продавати NFT (комісія з продажу 6%);
 • отримати токени, зароблені навчанням (мінімум 300 LSTAR);
 • поміняти ігрові токени на USDC і назад;
 • надати та отримувати стипендії за лічені секунди (в розробці);
 • керувати NFT та створюйте нові за запрошеннями;
 • отримати інформацію про історію транзакцій;

Ринок децентралізований і всі купівлі/продажу NFT здійснюються peer-to-peer. Ви повністю контролюєте виставлення активів на продаж, їх купівлю та пов’язані потоки активів.

Вигляд Marketplace

Як обирати NFT для купівлі чи продажу? Від чого залежить ціна?

Слід завжди акуратно і точно вибирати NFT для покупки чи продажі. Обов’язково звертати увагу на параметри:

 • Visa – тобто скільки днів залишилось і чи є можливість продовження візи. Рекомендується купувати персонажів з кількість днів візи не менше 2/3 від загально можливої. Тобто для Uncommon не менше 80-ти днів. Це необхідно для того, щоб в вас була можливість заробити, окупитись і за потреби продати. Адже з кількістю днів менше місяця NFT продаються рідше.
 • Талант – дуже важливий показник, адже персонажі з 26+, 36+, 46+ та 56+ отримують додатково +5, 10, 20, 50% до заробітку, а також швидше набирають досвід і мають більше додаткових очок при створенні нового персонажа.
 • Запрошення – кількість запрошень, що була здійснена. При 0 запрошень ціна персонажа буде високою, адже ціна запрошення таким персонажем нового персонажа – найменша. Також високою ціна буде на персонажа з вже зробленими 5 запрошенням, адже наступне запрошення дає імовірність 50% на запрошення персонажа з вищою рарністю. А у випадку 2 персонажів з 5-ма запрошеннями, то гарантує 100% це. Якщо вас не цікавить запрошення інших персонажів, можете вибирати будь-яку NFT з будь-якою іншою кількістю запрошень, як от 2-4 і 6. У випадку з 6 запрошеннями, цей персонаж більше не може запросити нікого.
 • Рівень і швидкість навчання параметри, що найменш важливі при покупці, але їх також необхідно враховувати.

Реальний досвід заробітку

На момент написання статті при вкладеннях в проект 280$, вдалось заробити на навчанні і вивести 330$. Також в наявності 4 персонажі з яких 3 з талантами 29 і один 26. Приблизна вартість їх оцінюється в 320$. Якщо вийти з проекту в даний момент то загальний профіт склав 330$+320$-280$=370$ приблизно за 40 днів. Для цього я кожного дня повністю використовував всю енергію на кожному персонажі, а також здійснював запрошення, продавав і купував різних персонажів. Дохід з цих NFT коливається з 8$ до 10$ в день в залежності від курсу LSTAR.

Вкладення: 280$

Заробіток на навчанні: 330$

Активи в NFT: 320$

Загальний профіт на момент написання статті: 370$

Для такого заробітку не потрібно мати сильний рівень англійської. Адже є способи ледь не вивчити декілька питань і повторювати їх кожного дня.

Лайфхак щоб швидше проходити

Найшвидшим варіантом витрати ваших 100 енергії є проходження завдань з граматики. А саме проходження кожного дня перших 10 тематик по порядку. Важливо відзначити що одне ваше успішне проходження тратить максимум 10 енергії за раз. В завданні необхідно відповісти правильно на 15 питань. по суті 3 рівні по 5 питань. Можна допустити по 2 помилки на 1 рівні і 2-3 разом взяті. У випадку якщо все пройдено успішно ви потратите 10 енергії і заробите максимум LSTAR (близько 10 для Uncommon). Якщо ж кількість помилок була більшою, то нічого страшного не сталось. ви просто потратите менше енергії і зможете приступити до виконання даного завдання ще раз. Також максимум який відновлюється на кожному завданні дорівнює 10 енергії.

Таким чином кожного дня наприклад в 15:00 ви можете починати проходити одні і ті ж завдання. Приблизно за 24 години воно знову буде в вас доступним на 10 енергії, а в вас відновить якраз таки повна кількість в 100 енергії. Таким чином кожного дня ви зможете приблизно в однаковий час (іноді може + 5 хв) проходити 10 однакових завдань з граматики, питання в яких дуже часто повторюються.

Тематики завдань з граматики

Для кращого і швидшого проходження, тобто “абузу” варто розділити всі ваші NFT на різні аккаунти, по 1 на кожному аккаунті. Адже в даному оновленні прогрес кожного персонажа прив’язується саме до вашої пошти. Це рішення також пришвидшує проходження завдань кожного дня. А саме ви зможете за допомогою Dolphin Antidetect або будь-якого іншого способу запустити декілька браузерів одночасно і виконувати завдання однакової тематики одночасно. Особисто мені зручно виконувати по 2 аккаунти одночасно. Таким чином я трачу на на 4 аккаунти 30 хвилин в день. На 2 аккаунти йде приблизно 15 хв. Враховуючи дохід 8$-10$ за пів години це дуже і дуже непогано.

Проходження завдань з 2 або 4 аккаунтів одночасно

Висновок

Заробити на англійській в LetMeSpeak можливо і доволі не важко. Проект розвивається і поки що виглядає непогано. Чи варто зараз інвестувати в нього? Це вибір кожного. Я ж просто розказав свій досвід використання і заробітку з цього проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *