Огляд сайтів для торгівлі скінами CS:GO

Огляд сайтів для торгівлі скінами CS:GO. Короткий огляд сервісів: Loot farm, CSmoney, Dmarket, CSDeals та Bitskins.

Ця стаття по суті є доповненням до способу заробітку на скінах CS:GO, та статті про торгівлю скінами на сервісі MarketCSGO адже окрім описаного в ній сайту існує ще дуже багато обмінників, торгових площадок та навіть рулеток де можна купувати чи продавати скіни. Найпопулярніші, а також ті з якими в мене є досвід роботи будуть представлені у цій статті. Основними з них є:

Короткий огляд Loot farm

Доволі старий і вже довірений сервіс. Зазвичай має посередні цін як для продажі так і для покупки скінів. Також з цікавого має постійну акцію-лотерею:

Умови лотереї:
З ймовірністю 10% ви можете отримати БОНУС 1% від вартості ВСІХ речей у обміні (Ваших речей, та речей бота).
З ймовірністю 1% ви можете отримати БОНУС 5% від вартості ВСІХ речей у обміні (Ваших речей, та речей бота).
При виграші бонус зараховується на баланс після підтвердження обміну в Steam.

Посилання на сервіс – Loot farm.

Головний екран торгівлі скінами CS:GO у сервісі Loot farm

Короткий огляд Csmoney

Часто має дещо кращі ціни на продаж скінів сервісу, проте через це і дорожчі скіни для купівлі,що нівелює різницю. Щодо цікавих акцій, якщо поповнювати торгових баланс ви отримаєте + 35%(на даний момент). Тобто якщо ви закинете з карточки 10$ то отримаєте 13.5$ на торговий рахунок, за який можете тільки купувати скіни (які потім можна продати десь інакше).

Посилання на сервіс – CSmoney.

Головний екран торгівлі скінами CS:GO у сервісі Csmoney

Короткий огляд Dmarket

Найбільш проукраїнський сервіс. З початком повномасштабного вторгнення, заблокував всіх російських користувачів, а гроші від продажі їх скінів пожертвував Україні (якщо вірити даному сервісу). Щодо цін, то тут найменш вигідно продавати речі, проте доволі вигідно їх купувати.

Посилання на сервіс – Dmarket.

Головний екран торгівлі скінами CS:GO у сервісі Dmarket

Короткий огляд CSdeals

Приблизно такий же середняк по цінах як і Loot farm, для різноманіття варто також придивитись до нього. З цікавих акцій отримуєте +26% на баланс дял скінів, після того як купуєте скіни за реальні гроші.

Посилання на сервіс – CSDeals.

Головний екран торгівлі скінами CS:GO у сервісі Csdeals

Короткий огляд Bitskins

Один з найбільш популярних сайтів на заході, проте в мене з ним найменший досвід використання. Але для різноманіття і через те що він дуже популярний його варто включити в список сайтів, що мають бути під рукою.

Посилання на сервіс – Bitskins.

Головний екран торгівлі скінами CS:GO у сервісі Bitskins

Висновок:

Загалом всі перелічені сайти мають подібні функціонали. Головною їх відмінністю і причиною користування всіма одразу є можливість (або не можливість) придбання та продажі певного скіна на конкретному сервісі, або значна різниця в ціні такого скіна. Таким чином ви можете купувати скіни дешевше в одному місці і продавати в іншому, користуючись таблицею, про яку описувалось в попередніх статтях, а саме тут і тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *