Що таке Portfolio Dapp від Metamask

Що таке Portfolio Dapp від Metamask? Основний функціонал портфоліо на основі гаманця Metamask.

Загальне про портфоліо

Metamask – це гаманець, що існує у вигляді розширення в браузері і допомагає зручно зберігати криптовалюту, та користуватись нею методом підключення до різних сайтів, прямо у браузері (Детальніше про Metamask у статті).

Нещодавно Metamask запустив бета версію Portfolio Dapp – додаток, що дає змогу переглядати інформацію про всі свої активи в одному централізованому місці. Для цього потрібно просто авторизуватись на сайті через гаманець Metamask, або вказати адресу, за якою ви хочете стежити.

Metamask Dapp portfolio

За допомогою даного сервісу можна одночасно стежити за всіма фінансами з усіх блекчейнів, що є у вас на гаманці. Також можна відстежувати всі NFT, що у вас є. Окрім цього, якщо у вас є декілька гаманців, можна об’єднати їх у портфоліо, таким чином можна взнати загальну суму ваших фінансів з різних гаманців.

Вигляд перегляду токена у потрфоліо

Основний функціонал

Доступний функціонал:

  • моніторинг токенів гаманця, їх кількості та вартості в 7 різних мережах(Ethereum, BSC, Optimism, Polygon, Fantom, Arbitrum і Avalanche);
  • моніторинг NFT у гаманці, але без мінімальної ціни;
  • можливість підключення до одного портфоліо понад 5 звичайних гаманців, а також апаратний;
  • додавання токенів в «Список спостереження» за адресою контракту;
  • постійна інформація про газ в 7 блокчейнах.
Вигляд перегляду всіх токенів у портфоліо

Отже, загалом продукт доволі хорошої якості і набагато спрощує роботу з гаманцем, якщо у вас є потреба у використанні декількох блокчейнів, або ви володієте декількома гаманцями. Тому кому цікаво, варто спробувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *