Тестнет AltLayer: фаза 1

Тестнет AltLayer: фаза 1. Гайд як виконати тестнет AltLayer: фаза 1. Всі активності у AltLayer + кампанія на Galxe. Кампанії Altitude Phase I.

AltLayer – це no-code Rollup провайдер для Web3. Якщо коротко – це Layer2, який обіцяє швидку швидкість транзакцій та дешеві комісії.

Тестнет AltLayer: фаза 1

Проект зібрав $7.2млн від PolyChain Capital, Jump Crypto та інших фондів. За проектом слідкує велика кількість інфлуенсерів, представників з інших фондів. Зараз в проекту триває тестнет ALTITUDE кампанія. А також можна отримати NFT в Galxe.

Що потрібно робити?

1. Додаємо мережі Sepolia та AltLayer.

2. Отримуємо тестові токени та NFT у кранах:

Кран MSNFT
Кран з тестовими токенами

3. Переходимо на міст та у правому верхньому кутку вибираємо мережу Sepolia. Далі вказуємо кількість і робимо депозит (бріджимо) ETH, MSEQ, MSNFT. Так само потім робимо у вкладці Withdraw вивід частини з цих токенів. Таким чином тестуємо всі функції декілька разів.

Брідж токенів

4. Переходимо на сторінку квесту в Galxe;

Galxe AltLayer

5. На даний момент перші 3 завдання вже мали б бути виконані діями раніше. Тому виконуємо тільки 3 останнім завдання з соціальними мережами і чекаємо 1-2 дні на підтвердження перших завдань. Після чого не забуваємо забрати NFT.

Кінець: 30 червня.

Важливо відзначити, що проект раніше роздавав 400 NFT, які зараз мають флор 2.4 ETH. Також був мінт колекції за 0.08 ETH, зараз ціна 0.6 ETH. Зрозуміло що за цю активність не буде таких винагород, але взяти участь варто. Особливо враховуючи не великий затрачений час і тестові токени.

Загальна оцінка тестнету AltLayer: фази 1:

  • Приблизний час проходження тестнету – 5-10 хв.
  • Витрати на тестнет: 0.1-0.2 ETH в тестових токенах Sepolia.
  • Складність проходження: ЛЕГКО.

Моя оцінка8/10, варто пройти. Зрозуміло, що винагород таких які роздавали раніше не буде, але цілком імовірно отримати щось приємне, а враховуючи витрачений час і витрати лише в тестових токенах варто взяти участь.

Про інші Airdrop ви можете дізнатись тут – Airdrops.

Про інші Testnet Ви можете дізнатись тут – Testnets.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *