Як додати тестнет мережу в Metamask

Як вибрати тестнет мережу в Metamask? Як додати тестнет мережу в metamask?

Про то що таке тестнет ви вже могли дізнатись у відповідній статті. У даній статті ви дізнаєтесь як вибрати і як додати нову тестнет мережу у гаманці Metamask.

Як вибрати тестнет мережу в Metamask?

1. У гаманці Metamask клікнути по вибору мережі і у випадаючому списку вибрати пункт “Show/hide test networks”.

Перехід в налаштування для увімкнення тестнет мережі

2. Увімкнути можливість показу тестнет мереж. Для цього натисніть відповідну кнопку “увімкнути”. У випадку якщо вам потрібно відключити показ цих мереж таким самим способом можете вимкнути.

Увімкнення відображення тестнет мереж у гаманці

3. Відображення списку тестнет мереж. Далі вибирайте ту, що потрібна і проводьте подальші маніпуляції.

Успішне відображення тестнет мереж

Як додати тестнет мережу в Metamask?

Для того щоб додати нову тестнет мережу в metamask, якщо це необхідно, то просто натисніть кнопку “додати мережу” та у відповідних полях повписуйте всі дані цієї нової мережі. Додавання тестент мережі відбувається схожим чином з додаванням будь-якої мережі у гаманці Metamask, що описувалось у статті.

Додавання нової тестнет мережі

Також варто відзначити, що попри те, що у вас буде додано нову тестову мережу, чи нову криптовалюту, швидше за все кількість монет у цій мережі буде дорівнювати або 0, або дуже мінімальній кількості. Саме тому потрібно також знати, що є сервіси, які безплатно раз в певний час можуть надсилати вам тестові монети будь-яких мереж на ваші аккаунти. Такі сервіси називаються faucet (або кранами). Для того що отримати цікаві вам монети просто загугліть “testnet faucet #назва монети” і у будь-якому крані (а можна і декількох зразу) введіть адресу отримання та за деякий час вам прийдуть тестові монети.

Кран (faucet) для видачі безкоштовних монет ETH в тестнет мережі Ropsten

Сайт з параметрами різних популярних тестнет мереж – клікнути тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *