Як виконати завдання Element Market

Як виконати завдання Element Market. Покроковий гайд як виконати завдання Element Market українською.

Element Market – це перша торгова площадка, керована спільнотою, створеною для економії часу і грошей. Користувачі отримують доступ до кращої ліквідності, саме низькими цінами на газ і найбільш ефективним торговим функціям. Також площадка має підтримку різних мереж, на даний момент – це ЕТН, BNB, Polygon і Avalanche. Інвестори: Sequoia, Dragonfly Capital, Sino Global та інші зібрали 11 000 000$.

Нагороди: виділено 25.000.000 токенів $ELE з вестінгом, тобто 50% будуть розлочені при виході, а ще 50% лінійно протягом 12 місяців. Максимум в день буде розподілятися 500 000 $ELE між користувачами, які встигли виконати завдання.

Івент проходить з 5 вересня по 5 листопада.

Що робити?

  1. Переходимо за посиланням;
  2. Натискаємо”Accept Invation”;
  3. Підключаємо свій гаманець (MetaMask) в мережі Ethereum;
  4. Натискаємо «Підтвердити»;
  5. Ідемо у вкладку “Reward” і бачимо різні активності, за які ми будемо отримувати токени;
Доступні активності

Переходимо за посиланням і натискаємо Acept Invation, далі підключаємо свій метамаск в мережі Ethereum і натискаємо Confirm. Далі переходимо у вкладку Нагорода і бачу наші поточні дії, а саме: • Лістинг NFT – 800 ELE/ДЕНЬ; • Трейдинг NFT – 1600 ELE/NFT; • Реферальна програма.

Listing NFT

Переходимо в розділ Мої NFT

Мої NFT

Вибираємо NFT зі свого кошика, який хочемо продати і натискаємо Sell. Element підтримує крос-ринковий лістинг, що дозволяє вам розмістити NFT безпосередньо на кількох маркетплейсах. В даний час підтримуються Element, OpenSea, LooksRare, X2Y2 та інші. Виберіть час для продажу, маркетплейс, ціну. Система автоматично вираховує комісію для транзакцій платформи, авторські та інші події, щоб ви могли розрахувати, скільки приблизно отримати. Зараз це 0,5% для Element, 2,5% для OpenSea, 2% для LooksRare і 2%.

Лістинг NFT

Натискаємо “Start Listing” і підтверджуємо всі транзакції.

Встановлення ціни і вибір платформи

Trade NFT

Переходимо до продажу NFT. Першим ділом звертаємо увагу на мережу, повинна стояти Ethereum. Переходимо у вкладку Explore – Marketplace, а потім включаємо Buy Now, встановлюємо мінімальні значення цін і вибираємо NFT, яка сподобалась.

Перелік NFT

Натискаємо на NFT і купуємо, для цього натискаємо Buy Now – Confirm і підписуємо транзакції оплачуваного газу.

Вибрана NFT для покупки

Запрошення рефералів (мульти). За кожного реферала нам дають нагороду у вигляді токенів $ELE. Отримати посилання для запрошень ми можемо перейти у вкладку Reward і нажати на Invite Friends. Можна спробувати абузити за допомогою антидетект браузера, та проксі.

Запрошення рефералів

Не забуваємо про збір щоденних токенів. Але ця функція буде доступна тільки після того, як ви активуєте свій обліковий запис, здійснивши кілька речей, описаних вище. Також переходимо у вкладку Reward і натискаємо на Check-In.

На цьому етапі це всі активності, але в процесі події вони будуть додані. Також є кілька варіантів отримати додаткові нагороди (ще не запустили) за свою активність на платформі :

  • Отримати whitelist в проекті;
  • Дроп NFT. Чим більше пропозицій прийде на вашу виставлену позицію, тим більше нагород ви отримаєте.
  • Можливість лайків тих чи інших NFT.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *