Як заробити на IDO Impossible Finance

Як заробити на IDO Impossible Finance? Що таке Impossible Finance? Приклад роботи з Impossible Finance. Реєстрація, авторизація, стейкінг, викуп, очікування та продаж монет.

Що таке Impossible Finance

Impossible Finance – це мультичейн інкубатор, панель запуску та платформа обміну, очолювана колишніми ветеранами Binance & DeFi. Завдяки широкій підтримці ключових лідерів криптоіндустрії Impossible Finance спрощує DeFi, щоб користувачі могли насолоджуватися більш справедливим інвестуванням, дешевшою торгівлею та кращими прибутками.

Основна мета Impossible Finance – надати для всіх людей можливість брати участь у токенсейлах. Крім цього вона пропонує такі ж функції, як і звичайний обмінник.

Impossible Finance віднедавна має три токени. IF – Перший токен, що з’явився. Являє собою токен управління. Другим токеном є IDIA. У нього більш цікава для користувачів мета – він забезпечує алокацію в IDO, що проходять, на Impossible Finance. Третім токеном є vIDIA. Він дорівнює IDIA по курсу. проте відрізняється за деяким функціонал. На відміну від основного IDIA цим токеном не можна торгувати та надсилати його. Проте стейкаючи його ви отримуєте додаткову винагороду. Токени ви можете придбати на PancakeSwap.finance або на impossible.finance.

Приклад роботи з IDO на Impossible Finance

  1. Першим кроком потрібно купити монети платформи, у impossible finance це монета IDIA, vIDIA або IF.
  2. Після чого потрібно переглянути список наявних проектів для участі. Дослідити його і вирішити чи вартий він уваги (на даний момент це проект Aura Network).
  3. Якщо вирішили спробувати інвестувати в нього то спочатку потрібно певний період часу (в кожного проекту по-різному, може бути тиждень, а може і 2 місяці) застейкати (покласти на депозит ці монети). В підсумку в залежності від ЧАСУ і КІЛЬКОСТІ монет, що ви стейкаєте буде розподілена алокація (кількість токенів), яку ви зможете викупити нового проекту.
  4. Коли закінчується час стейкінгу, монети що ви стейкали можна забрати назад. А також викупити виділену вам алокацію за BUSD (еквівалент долару)
  5. Дочекатись періоду виводу і продати або тримати для подальшого розвитку проекту в залежності від ваших очікувань.
Приклад участі в IDO на Impossible Finance

Реєстрація та авторизація

1. Реєстрація у сервісі відбувається через гаманець за декілька секунд. Найзручніше скористатись гаманцем Metamask. Для цього справа вгорі потрібно натиснути кнопку “Connect Wallat”

Авторизація через гаманець

2. Вибрати гаманець через який відбуватиметься авторизація. В самому гаманці підтвердити транзакції (безкоштовні).

Авторизація через Metamask

3. Після авторизації в пункті меню “Invest” обрати проект який зараз актуальний – Aura Network і натиснути “Join Sale”.

Взяти участь в Aura Network

4. Прогорнути сторінку вниз і вибрати один з двох пулів. Відрізняються вони лише тим, що в стандартному пулі є максимум для стейкінгу, а саме 10 000 монет IDIA, а в безлімітному такого ліміту нема. Тому переходимо поки що в стандартний.

Вибір пулу для стейкінгу

5. На даному кроці потрібно буде пройти KYC тобто ідентифікацію особистості. Для цього НА ДАНИЙ МОМЕНТ потрібно також тримати не менше 15 IDIA = 3$ на гаманці.

Верифікація особистості

Після проходження верифікації реєстрацію до повного набору можливостей виконано.


Купівля монет

Для того щоб купити чи продати монети потрібно:

  1. Перейти в вкладку Swap або за посиланням.
  2. Вибрати монети які хочете обміняти.
  3. Натиснути кнопку Swap.
  4. Підтвердити транзакції в гаманці.
Обмін монет

Стейкінг

Після проходження верифікації буде доступне поле для вводу, та виводу монет з стейкінгу. Для вводу потрібно в вікно справа ввести кількість монет та підтвердити це транзакцією. Для виводу зліва натиснути кнопку “Unstake” вказати кількість монет та також підтвердити транзакцію.

Як застейкати монети для певного проекту

Викуп

Після того як закінчиться період стейкінгу відкривається період викупу вашої алокації. Зазвичай він триває 2-3 дні. За цей час вам необхідно за BUSD викупити ту кількість монет, яка вам буде доступною за алокацією. На даний момент йде період стейкінгу, тому в викупі показується тільки час коли він буде відбуватись.

Викуп монет

Очікування і продаж

Після здійсненого викупу монет можливі два варіанти. Перший це – монети будуть доступні одразу, або протягом декількох днів. Другий – немає конкретної дати і тоді вам потрібно буде чекати і слідкувати за Impossible Finance в соціальних мережах для очікування новин. Для прикладу у минулому IDO стейкінг проходив місяць, закінчився в середині червня і в ньому досі немає точної дати дропу монет.

Очікування на монети

В залежності від проекту і тому де він планує бути виставленим відрізнятиметься продаж. Деякі проекти після IDO можуть бути виставлені на відомих біржах таких як Binance, FTX, KuCoin та інших. Інші ж проекти можуть не мати лістингу, тому для відслідковування і продажі можете використати сервіс poocoin.app. В ньому потрібно просто вставити адресу монети, що ви шукаєте і так відслідковувати ціну, а також за потреби продати чи купити її.

Висновок

Загалом спосіб заробітку на Impossible Finance та і на інших IDO мав свій розквіт восени 2021 року, коли кожен проект давав 5-10х зразу при виході. Це і не дивно, адже тоді була стадія росту всього криптовалютного ринку. На падінні ж доволі ризиковано входити в нові проекти, але враховуючи репутацію проекту і свій досвід в ньому я все ж вирішую брати участь в більшості проектів, що є на Impossible Finance.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *