Як заробити на кліках?

Одним з найпростіших способів заробітку в інтернеті є заробіток на кліках або виконання завдань. Даним видом заробітку може займатись навіть школяр без досвіду. Суть даного заробітку полягає в відвідуванні певних сайтів, перегляду відео, реєстрації на сайтах чи різних ботах, для збільшення активності на них. Якщо коротко то власник ресурсу отримує дешевий трафік і різну активність, а людина, що клікає отримує невелику оплату за кожну з цих дій.

Існує багато сервісів для заробітку на кліках. Основними і найбільш популярними є:

Окрім цих сервісів існує ще багато російськомовних, які платять тільки в рублях. Можливо, вони й краще підходять по формату завдань, але в даний момент війни розглядати ці сервіси не доцільно.

Які бувають завдання в заробітку на кліках?

Розглянемо функціонал найпопулярнішого і найбільш дохідного сайту з перелічених, а саме Seosprint. У ньому можливий заробіток на кліках за наступним типом завдань:

 • Реєстрація – звичайна реєстрація на сайтах чи блогах;
 • Реєстрація з активністю – реєстрація з певною дією, прикладом такого може бути реєстрація на криптобіржі з підтвердженням особистості;
 • Тільки активність – певна активність на сайті, блозі, ютубі і т. д. А саме перейти по посиланню, або знайти певний сайт і потім перебувати на ньому декілька хвилин;
 • Бонуси – бонусні завдання для рефералів на сайті;
 • YouTube, Instagram, FaceBook, Telegram та Інші соцмережі – завдання спрямовані на перегляд, підписку чи лайк певного поста;
 • Постінг – залишити відгуки на форумах чи сайтах;
 • Капча – проходження капчі на певних ресурсах;
 • Передача балів кредитів – передача балів з різних сервісів таких як Ytuber чи Ytmonster і т. д. Такі бали заробляються на цих сайтах за активність в соціальних мережах і з можливістю створювати купони, які можна тут продати;
 • Інвестувати – реєстрація і маніпуляції з поповненням на певну суму, можлива реєстрація в казино, покер рум, створення банківської карти і т. д;
 • Ігри – скачати і зіграти якийсь час певну гру;
 • Мобільні додатки – скачати і провести певні маніпуляції з мобільними додатками;
 • Інше – будь-яке інше завдання.

Як зареєструватись і почати заробляти?

Для реєстрації необхідно перейти по посиланню сервісу, що вказане вище і слідувати наступним крокам:

 1. Реєстрація на сайті.
 2. Авторизація.
 3. Перейти в меню “Заробіток”.
 4. Перейти в вкладку “Завдання”.
 5. Посередині в фільтрі вибрати цікаві вам категорії.
 6. З переліку вибрати цікаве для вас завдання.
 7. Виконати всі пункти.
 8. Подати звіт з виконаним завданням.
Вигляд звіту для виконання завдання на кліках.

Які завдання слід вибирати для ефективного заробітку на кліках?

Більшість з перелічених методів потребують зусиль неспівставних з заробітком, тому основних і найефективніших методів можна виділити тільки декілька. Насамперед найпростішими і швидшими в виконанні є завдання з ютубу та активності на сайті. Особливо якщо доступне “багаторазове виконання”, оскільки його можна виконувати за одним шаблоном багато разів в різні дні. Для кожного такого завдання, що вам сподобалось можна створити документ “.txt” з шаблоном виконання і кожного разу просто вставляти потрібне посилання чи іншу інформацію. Також у випадку якщо у вас є багато аккаунтів різних соціальних мереж, можна успішно проходити завдання з вступу в різні групи в телеграмі чи інстаграмі і т. д. Кожен зможе знайти тип і формат завдання на свій смак і можливість реалізації.

Як покращити і пришвидшити даний спосіб заробітку?

Заробіток з такого виконання завдань на одному аккаунті, або одного типу таких завдань звісно буде не надто великим. Саме для цього можна використовувати мультиаккаунтсво (яке на самому сайті офіційно заборонено). Для того щоб обійти цю заборону існують декілька методів, що описані в статті про мультиаккаунство і створення різних облікових записів. Тож для збільшення ефективності роботи необхідно 5-10 аккаунтів з різними браузерами, ip-адресами і пошти на які буде відбуватись реєстрація. Тільки в такому випадку при проходженні певного завдання на багатьох профілях одночасно і головне РЕГУЛЯРНО(багатозадачні завдання) і можливий хороший заробіток в день. Сума заробітку може доходити навіть до 10$, адже на 1 аккаунті виконати завдань на 1$ не викличе ніяких проблем. Вивід для українців доступний на карти visa та mastercard, або платіжну систему Payeer.

Загальна оцінка способу заробітку і висновок.

Плюси даного способу:

 1. Можливий заробіток без вкладень.
 2. Доступність для будь-яких людей без досвіду, від дітей і школярів до студентів чи дорослих літніх людей, адже не потребує спеціальних знань.
 3. При масштабуванні хороших дохід від 10$ в день на кліках в інтернеті.
 4. Можна працювати з телефону чи комп’ютера і не потрібне “сильне залізо”.

Мінуси даного способу:

 1. Займає багато часу.
 2. Набридає одноманітність завдань.
 3. Якщо виконувати все на 1 аккаунті, заробіток виходить дуже малий.

Висновок:
Спосіб “Заробіток на кліках і завданнях” ідеально підходить для новачків в заробітку в інтернеті. Він зможе допомогти познайомитись з основами. При масштабуванні в декілька аккаунтів можна вийти на хороших дохід. Він розрахований на людей з хорошим терпінням, регулярністю виконання завдань і готовим до доволі одноманітної роботи.

One thought on “Як заробити на кліках?

 • 17/01/2023 о 21:56
  Permalink

  Заробіток на кліках – це не дуже прибуткова справа, але деякі гроші заробити можна.
  Більше заробляти допомагає партнерська програма, коли ви залучаєте нових партнерів через своє посилання.
  Хочу доповнити цю статтю класнім постом: https://valerchik.top/sposoby-zarobitku/zarobitok-na-klikah/, з якого дізнався, досвід автора і скільки можна заробляти в місяць на кліках; ТОП-10 сайтів по заробітку на кліках; Інструкція на прикладі; Додатковий заробіток на рефералах!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *