Як заробити на новому сезоні в Sandbox

Як заробити на новому сезоні в Sandbox. Введення KYC Sandbox? Чи варто абузити Sandbox в 3 сезоні? Чи варто верифікувати багато аккаунтів?

Нещодавно вийшов анонс з датою та іншими подробицями запуску Sandbox Season 3. Він починатиметься 24 серпня і триватиме до 2 листопада, розіграш перепусток розпочнеться 4 листопада, а дата оголошення результатів 5 листопада. Також з’явилась інформація по можливому призовому пулу від всіх активностей. За сезон можна отримати:

 • 500 $SAND за проходження квестів, якщо пощастить виграти альфа пас;
 • 180 $SAND за володіння землею;
 • 60 $SAND за володіння аватаром;
 • 30 $SAND За володіння певних NFT.
Нагороди в третьому сезоні

Крім цього з’явилися подробиці щодо лідерборду цього сезону:

 • Рейтинг заснований на загальній кількості очок Ethos Points (EP). Ці очки ви отримуватимете за якість виконання квестів. Чим швидше – тим більше очок, чим складніше місія – тим більше очок.
 • Усі квести можуть переграватися до отримання максимальної кількості очок
 • Перші 5000 користувачів, у яких буде ранг отримають нагороду $SAND
 • Гравець, який посів перше місце в таблиці лідерів за підсумками сезону, отримує 30 000 $SAND.
Вигляд лідерборду в новому сезоні

Введення KYC

З дуже важливих змін ВВЕДЕНО KYC. Це означає що тепер буде дещо важче абузити(детальніше про абуз у статті), проте це досі можливо. Проти поки що виглядає так, ніби абузити дуже багато аккаунтів сенсу не буде. Швидше є сенс краще пройти квест, аби потрапити в таблицю лідерів. Для підтвердження особистості (проходження KYC) необхідно селфі + фото документів (водійські права, або закордонний паспорт). Зрозуміло що навіть якщо взяти документи у всіх своїх родичів, то багато аккаунтів не вийде, для цього на допомогу приходить можливість купівлі верифікації у інших людей, або просто знайомих. На даний момент ціна за таку верифікацію на ОТС маркетах сягає близько 8$ в середньому.

KYC на Sandbox

Посилання на джерело.

Чи варто верифікувати багато аккаунтів?

Чи варто зараз купувати верифікацію багатьох аккаунтів залишається хорошим питанням, оскільки все залежить від вашої стратегії. Якщо ви хочете потрапити у таблицю лідерів і поборотись за нагороди, то краще зробити упор на перепроходження кожного квесту (а їх буде аж 90). У іншому випадку, якщо ви хочете поборотись за саме пул розіграшів альфа пасу, то краще купити певну кількість верифікацій і намагатись отримати альфапас з розіграшу в кінці сезону.

Особисто моя стратегія буде наступною:

 1. постараюсь якнайкраще проходити основний аккаунт;
 2. закупулю 10 KYC, під вже створені раніше 10 аккаунтів;
 3. намагатимусь по мірі можливостей, якщо буде вистачати часу також потрапити в лідерборд і на тих аккаунтах.

Таким чином, я вкладу не велику суму на покупку верифікацій та айпі адресів, але попри це візьму участь з декількох аккаунтів і позмагаюсь за основний призовий пул в лідерборді та розіграші альфа пасів. Про абуз з декількох аккаунтів читайте у статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *