Як заробити на Sandbox

Як заробити на Sandbox? Скільки можливо заробити на Sandbox?

Що таке Sandbox?

Sandbox – гра (повноцінний метавсесвіт), що дає змогу заробити на проходження різних квестів, активностей в соціальних мережах та їх батл-пасі.

NFT гра і метавсесвіт Sandbox

В чому полягає заробіток?

Заробити тут можна в декілька способів. Найпростіший і найочевидніший це просто грати гру і проходити квести. Після чого зазвичай потрібно підтвердити участь твітом з скріншотом в твіттері. За це ви потрапляєте в список учасників розіграшу. Серед всіх учасників і розігруються призи.

Окрім гри, можна заробити на створені контенту. Для цього потрібно ознайомитись з їх актуальними конкурсними роботами, скачати GAME MAKER, пройти TUTORIALS та якщо цікаво спробувати себе у ролі створювача контенту. Призи за кожен конкурс доволі великі, від 500 до 20000 Sand.

Як заробити саме зараз?

На даний момент 29.06 є активними 3 гілки квестів:

  1. Пройти карту Dungeon of Dum-Yz, знайти там приховану качку і зробити на ній скрін з нею після чого цей скріншот викласти у твіттер. Це є одноразова акція, що триває до 7 липня, можна заробити 200 mSand, що дорівнює приблизно 220 доларів. Кількість переможців 50.
  2. ТІЛЬКИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ DOGGIE NFT. Потрібно пройти карту XYZ. До 7 червня.
  3. Найцікавіше завдання в плану можливості заробітку. Потрібно просто відвідати карту з парадом, вилізти на самий верх і зробити скріншот з танцями. Нагорода NFT + що головніше, при проходженні цього і ще 2 завдань, що йтимуть після нього шанс отримати 500 mSand. Кількість призів 1000. Перший етап до 30 червня.
Активні завдання зараз

Дохід в минулому сезоні

Отож, якщо посилатись на результати минулого сезону, то пройшовши ВСІ квести можна було отримати близько 300$, ще 60$ за проходження спеціального квесту в перший тиждень його виходу. Імовірність випадіння батл-пасу була приблизно 2%, тобто з 1 аккаунту дохід = приблизно 360$. А з 10-ти 3600$ + 20% шанс отримати батл-пас, що коштував вкінці івенту близько 3000$. Враховуючи вкладення тільки у проксі та час, дохід був неймовірним.

Скільки можна заробити на даному проекті?

Загалом на це питання відповісти дуже складно. Враховуючи його велику популярність, зараз в різних активностях бере участь дуже багато людей, для прикладу майже 100 000 коментарів у твіттері під участю в останньому конкурсі. В інших ця цифра біля 20 000. В будь-якому разі для участі вам потрібен комп’ютері десь 20 хвилин для виконання завдання(якщо навчитесь то стане і 5-10). Враховуючи що це безкоштовний спосіб можливість отримати великі гроші за мінімальну кількість часу рекомендую всім спробувати.

Якщо намагатись заробити з 1 аккаунту, то шанс на перемогу саме ваш дорівнює 1 000 місць/100 000 учасників*100% = 1%, тобто шанс дуже малий. Для того щоб збільшити цей шанс, необхідно порушити правила і використовувати багато аккаунтів. Для цього вам потрібні будуть проксі, тобто різні ip-адреси, та програмне забезпечення для зміни ідентифікаторів жорсткого диску.

Також варто пам’ятати, що скоро розпочнеться 3 альфа сезон, що дає змогу брати участь у розіграші альфа пасів, ціна на які у минулі сезони складала близько 3 000$. І по суті створення ваших аккаунтів зараз може стати підготовкою до справжньої гонки за великі призи.

Висновок

Sandbox це гра, в яку варто спробувати пограти, та спробувати спіймати удачу. В минулому сезоні можна було заробити від 360$, якщо ретельно все проходити до 3500-4000$, якщо щастило і випадав батл-пас. Для того щоб удача була не головним фактором при отриманні призів, варто також спробувати створити багато аккаунтів для абузу і цим істотно збільшити шанси на перемогу. Конкретну інструкцію по абузу можете прочитати за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *