Як заробити в Steam

Steam – найпопулярніша ігрова платформа у світі. Проте крім того щоб просто грати ігри тут також можна і заробити. Топ 5 способів як заробити в Steam в 2022 році.

 1. Торгівля ігровими предметами CS:GO, Dota2 та інші.
 2. Продаж ігор.
 3. Продаж аккаунтів.
 4. Буст аккаунтів.
 5. Колекційні карточки.

1. Заробіток на торгівлі ігровими предметами (скінами)

Що таке ігрові предмети або скіни? Ігрові предмети або як їх ще називають “скіни” – це предмети в іграх, які ніяк не впливають на ігровий процес, не надають переваги перед іншими гравцями, проте змінюють вигляд персонажів, предметів чи частин екіпірування. Такі скіни бувають в дуже багатьох іграх: Dota2, CS:GO, Rust, Pubg та інших. Крім скінів також існують так звані кейси, з яких якраз таки з певною долею імовірності випадають ті чи інші скіни.

Приклад скінів з Dota2

Цінність скінів залежить від гри, виду предмету та його рідкості. Чим більше людей грає в певну гру і чим рідкісніший цей предмет, тим більший попит буде на нього а від цього і відповідна ціна. Наприклад в грі CS:GO ціна на ножі може сягати декількох тисяч доларів, бо це рідкісні предмети. Водночас при цьому ціна на якусь іншу зброю всього 0.1$.

Приклади скінів з CS:GO

Як отримати скіни?

Для того щоб отримати скіни в кожній грі є свої певні правила. Загалом це просто потрібно грати і з певною імовірністю може випасти будь-який предмет, проте на такому способі багато не заробиш. Оскільки в CS:GO можуть випадати як кейси по 10-30 грн, так і наклейки по 30 копійок, а в доті взагалі можуть випасти предмети не для продажі. Тому кращим способом для отримання ігрових скінів є ігрові івенти, як от battle pass в доті. Де за певну суму ви купуєте доступ до цього івенту, а потім проходячи певні завдання здобуваєте скіни, які можна буде продавати.

Як заробити на скінах?

Для того щоб повноцінно заробляти на скінах потрібно купувати їх дешевше на одних площадках і перепродувати дорожче на інших. Виглядає просто… Насправді так просто і є. Загальний вигляд даного методу заробітку приблизно такий:

 1. Шукаєте на певних агрегаторах які предмети на одних площадках дуже сильно відрізняються в ціні від інших.
 2. Купуєте певні предмети наприклад скіни CS:GO у стімі на суму 1000 грн.
 3. Чекаєте 8 днів до закінчення трейд-бану на предмети.
 4. Продаєте в +5-10% і більше відсотків.
 5. Знову шукаєте предмети вже на цій площадці, які вигідно продати назад в стім.
 6. Купуєте на певній площадці ці предмети.
 7. Продаєте знову в стім.

Таку процедуру можна виконувати безліч разів. Приблизний дохід станом на зараз сягає від 10% до 40% прибутку від початкової суми.

Детальніше про цей спосіб заробітку, можливий дохід в місяць, площадки та мій досвід заробітку за посиланням.

2. Заробіток на продажі ігор

Спосіб заробітку на продажі ігор доволі банальний і простий. Якщо узагальнити то потрібно купувати ігри по великих скидках, а потім коли вони закінчуються продавати ігри (або ключі ігор, які в вас будуть) дешевше від звичайної ціни. Наприклад під час розпродажів якась популярна гра коштуватиме 300 грн а без скидок 1000 грн. В такому випадку можна купити декілька екземплярів даної гри за ціною у 300 грн, а потім продати десь за 600-700 грн, що буде нижче ніж ціна в Steam без скидки, але при цьому принесе дохід х2 відносно ціни покупки.

Варіанти закупівлі іграми

 1. Купити зі скидками в період розпродаж.
 2. Купити під +% за допомогою різних торгових площадок.
 3. Об’єднати передні 2 способи, а саме ввести гроші під +% і купити під час скидок.
Скидки у Steam

Детальніше про методи і про спосіб заробітку за посиланням.

Як знайти клієнтів і продати гру?

Найлегший спосіб виставити гру на продаж це сервіс funpay – продажу всього, що зв’язане з ігровим контентом. Тут легко виставити будь-яку гру. Так само легко і зручно покупцям шукати ключ потрібної їм гри.

Другий варіантом є створення власного веб-сайту за допомогою готових сервісів CMS. В такому випадку ви можете використати готовий шаблон для продажу будь-яких товарів, тільки замінивши на власні потреби тобто ігри. Мінусом даного методу звісно буде необхідність трафіку на сайт, тобто такий метод підходить для людей чи груп з аудиторією.

Ще один варіант створити аккаунти в соціальних мережах по типу інстаграм, тікток чи телеграм і там продавати ігри вручну. З переваг даного методу ви можете розвивати власний бренд продажем таких ігор. З великих недоліків не зрозуміло чи вам довірятимуть з повного нуля.

3. Заробіток на продажі аккаунтів

Як заробити в Steam за допомогою продажі аккаунтів?

Даний вид заробітку заточений під 2 види геймерів. Перший вид геймери, які мають щось з переліченого:

 • багато аккаунтів;
 • великого рівня аккаунти;
 • з великою кількістю ігор;
 • з різними косметичними тонкощами;
 • з дорогим інвентарем.
Продаж аккаунті стім

Другий вид це геймери з високим (або іноді навпаки дуже низьким) рейтингом у певній грі чи іграх. Наприклад у іграх Dota2 чи CS:GO.

Ці аккаунти купуються з різних причин, можливо хтось хоче пограти якусь певну гру, що на ньому вже є. Можливо також те, що людина не може подолати певний рейтинг і також хоче собі купити аккаунт з вищим рейтингом з надією, що проблема не в ньому.

Ціни на такі аккаунти бувають дуже різноманітні починаючи від пустих аккаунтів за пару гривень закінчуючи прокачаними або з великими рейтингами за декілька тисяч гривень а іноді і доларів.

За місяць при хорошому рівні гри, реально заробляти близько 5 000 – 10 000 грн чисто на рейтингових аккаунтах, проте для цього потрібно дуже любити грати і багато часу.

Детальніше про цей метод заробітку.

4. Заробіток на бусті аккаунтів

Для заробітку на бусті аккаунтів в першу чергу необхідні прямі руки і високе вміння грати в певну гру. В залежності від ігор вимоги можуть відрізнятись. Загалом чим більший в вас навик гри і рейтинг тим більше ви заробите, або зможете заробляти. Дані аккаунти потрібні людям, що не можуть підняти свій рейтинг самостійно через різні фактори.

Де отримати замовлення?

Послуги бустингу зараз дуже актуальні і доволі широко представлені на різних площадках. Для прикладу у статті про бустинг аккаунтів розглянуто 3 способи отримати замовлення в грі Dota2, а саме:

 1. Funpay
 2. Anylvl
 3. Dota2boost
Буст рейтингу Dota2

Окрім прямого бусту, можна також проводити калібровку, зайнятись тренерством, проходження батл пасу та багато іншого. Щодо конкретно бустингу, то необхідно мати аккаунт з високим рейтингом, мінімум +1000 відносно того який ви можете чи хочете бустити. Тобто якщо у вас 7000 то до 5500-6000 ви зможете успішно і спокійно підіймати. Так само і якщо в вас 4000, то до 3000 іноді 3500 також зможете підняти.

Крім перелічених існує також багато площадок під кожну гру, як от під CS:GO. Тому за потреби і великого скілу ви можете знайти сервіс під ваші потреби, головне тільки бажання і багато часу на ігри.

Можливий заробіток

Можливий заробіток на бусті аккаунтів Steam залежить від гри, замовлення і рейтингу. Загалом при повноцінній роботі можна заробляти і до 20-30$ доларів в день, проте більш імовірним все ж заробіток до 10$. Для людей, які грають цілий день в доту чи кс це не поганий спосіб заробити. Також можливо покращити ваш дохід шляхом суміщання всіх трьох методів. Наприклад зробити основним заробіток на пряму через Funpay, розкручувати там аккаунт потрошку, оскільки всі гроші звідти йдуть прямо вам. Водночас можете працювати ще і на двох інших площадках, щоб коли не буде замовлення завжди була хоч якась робота.

5. Заробіток на колекційних карточках

Якщо у вас є повністю активований аккаунт в steam, та на ньому є якісь ігри то спосіб потенційно може бути без вкладень. Для цього способу потрібно аккаунт з доступом до торгової площадки (для продажі карточок). Якщо ж ваш аккаунт не має цього доступу то вам потрібно поповнити гаманець steam не менше ніж 5 доларів: або придбати гру, або здійснити якусь покупку на таку суму.

Ціна на таку карточку буде відрізнятись для кожної гри. В середньому для звичайних ігор ціна близько 1 грн. Тобто великі суми таким способом не заробиш. Проте, якщо у вас є багато аккаунтів, або аккаунт з багатьма іграми то можна спробувати щось заробити.

Приклад колекційних карточок в Steam

Іноді ціни на такі предмети можуть сягати набагато більших сум, проте це залежить від якості карточки (може випасти металічна), а також гри. Для такого моніторингу які ігри варто купувати і які карточки можуть з них випадати існує сервіс. Він збирає в собі всі ігри, в яких є колекційні карточки в стім, їх ціни, та ціни ігор на даний момент. Тобто за його допомогою можна знайти чи є зараз якась гра вигідною для покупки. наприклад якщо по великій скидці гра коштуватиме 10 грн, а карточки в середньому в ній коштують на 20 грн, то таку гру вигідно купувати.

Загалом спосіб не надто надійний, проте для маленьких банків, або для людей, які просто люблять грати багато ігор і хочуть їх дешево отримати підійде непогано. Детальніше про спосіб описано за посиланням.

Висновок:

У статті було розглянуто топ 5 способів як заробити в Steam в 2022 році. Безумовно найкращим способом заробітку на даний момент залишається торгівля ігровими предметами. У ній звісно є невеликий ризик, як от блокування аккаунту, чи втрата ціни предмету за час його трейдбану. Але співвідносний дохід відносно часу порівняно з іншими методами є найвищим. Окрім цього також варто розглянути кожен описаний тут спосіб, адже на них всіх досі заробляють, значить такий заробіток досі є актуальним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *