Загальний дохід і підсумок: SUI Quest 3: Ігрові проекти

Загальний дохід і підсумок: SUI Quest 3: Ігрові проекти. Підсумок з 42+1 аккаунту.

Отже івент SUI Quest 3: Ігрові проекти закінчився ще 9 (10 по різному часу) листопада, але на призи довелось чекати буквально до кінця місяця. То ж час розказати про загальний дохід і підсумок: SUI Quest 3: Ігрові проекти.

Забирати нагороди ви можете тут: https://quests.mystenlabs.com/

Ще декілька днів тому загальна кількість учасників “Projected Winners” була 215 000+ учасників. А це означало б, що близько 40 000 аккаунтів, які навіть набрали мінімум 2500 балів і взяли участь у тестуванні мінімум 3 додатків не отримували б призи. Тому варто було набити очок на кожному аккаунті хоча би до 3400 для впевненості. Проте сьогодні оновлення залишилось лише 164 120 переможці. Тобто близько 51 000 учасників, що спочатку проходили було дискваліфіковано через чітерство чи інші заборонені речі.

Мій підсумковий результат:

Основний аккаунт:

Основний аккаунт

Спочатку про основу. На основний аккаунт я отримав 100 SUI. Всю решту інформацію замалював, оскільки не хочу показувати свої дані, бо можливо буду брати в наступних квестах, щоб не забанили. Як вже зрозуміло, цю суму я отримав за те що грав 2-3 дні і брав участь в різних додатках + запрошував рефералів по своїх посиланнях (не наглів 10-25 рефералів).

Решту аккаунтів:

Решту аккаунтів

Загалом я взяв участь в проекті 42 аккаунтами (крім основи) і на всі з них отримав по 25 SUI. Не всім так пощастило. Багато в кого побанило ферми, або деякі з тих аккаунтів. Брав участь в BUSHI, ARCADE CHAMPIONS, подекуди Panzerdogs, пробував також на деяких Run Legends і в тих аккаунтах де погано рахувало або не рахувало чомусь третій квест Suilette.

Загалом 42*25 = 1050 SUI + основа = 1150 SUI. По курсу продажу це приблизно 690$

Отже участю в квестах повністю задоволений, тому придивлюсь до наступного квесту, можливо візьму участь.

Інша актуальна інформація і проекти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *