Заробіток на бусті аккаунтів Steam

Заробіток на бусті аккаунтів Steam можливий тільки у іграх з рейтингом. Також дуже важливою вимогою є високий рівень у певній грі. В залежності від ігор вимоги можуть відрізнятись. Загалом чим більший в вас навик гри і рейтинг тим більше ви заробите, або зможете заробляти.

Дані аккаунти потрібні людям, що не можуть підняти свій рейтинг самостійно через різні фактори (грають на сапортах і від них не багато залежить, або просто думають що вони в якомусь прихованому пулі). Можливий також варіант, що немає багато часу, але хочеться пограти з сильнішими гравцями. Насправді для геймплею людей це негативні речі, оскільки в більшості людина, що замовляє буст потім буде тільки руїнити ігри, але тим не менш для гравців що сильно грають це спосіб заробити.

Де отримати замовлення?

Послуги бустингу зараз дуже актуальні і доволі широко представлені на різних площадках. Для прикладу в даній статті буде розглянуто 3 способи отримати замовлення в грі Dota2, а саме:

  1. Funpay
  2. Anylvl
  3. Dota2boost

Funpay

Перший з прикладів сервіс продажу аккаунтів і ігрових предметів Funpay. Тут доступні на вибір багато різних послуг, окрім прямого бусту, можна також проводити калібровку, зайнятись тренерством, проходження батл пасу та багато іншого. Щодо конкретно бустингу, то необхідно мати аккаунт з високим рейтингом, мінімум +1000 відносно того який ви можете чи хочете бустити. Тобто якщо у вас 7000 то до 5500-6000 ви зможете успішно і спокійно підіймати. Так само і якщо в вас 4000, то до 3000 іноді 3500 також зможете підняти. Щодо цін то все залежить від рейтингу на якому будуть відбуватись ігри. Загалом це близько долара за виграну гру на малому рейтингу (до 4000) і близько 2-3 на високому (більше 5500). Як і з методом продаж ігор, для отримання перших оплачуваних замовлень слід спочатку трішки накрутити собі хороших відгуків, бо в аккаунтів з низьким рейтингом замовляти ніхто не захоче.

Приклади цін на сайті Funpay

Anylvl

Наступним сервісом є сервіс Anylvl. Тут ви можете по суті влаштуватись на роботу бустером. І 50% від замовлення буде йти вам, а 50% сервісу за пошук клієнтів. З позитивних речей вам не потрібно нікого шукати і завжди будуть аккаунти для бусту. Також з позитивних речей можна віднести доволі низький поріг входу по скілу, а саме потрібно всього 4000 ммр, щоб розпочати бустити. До негативної сторони все ж можна віднести те, що половину доходу ви віддаєте сервісу.

Ціна 1000 ммр у сервісі Anylvl

Також тут можливе замовлення у рублях. Тому заробіток може бути ще потенційно меншим, оскільки ціна за одне і те саме замовлення в рублях і доларах значно відрізняється. 65$ = приблизно 3700 рублів на даний момент, проти просто 3000 рублів.

Ціна за 1000 ммр у рублях

Dota2 boost

Третім з можливих сервісів є Dota2boost. Сервіс дуже схожий на Anylvl, проте тут більший поріг для входу бустерів. А саме необхідно аккаунт мінімум у 6000 ммр. Так само і дохід дещо вищий, через більшу ціну замовлень. Проте можливо не постійність замовлень порівняно з попереднім сервісом.

Ціна 1000 ммр на dota2 boost

Крім перелічених існує також багато площадок під кожну гру, як от під CS:GO. Тому за потреби і великого скілу ви можете знайти сервіс під ваші потреби, головне тільки бажання і багато часу на ігри.

Висновок

Можливий заробіток на бусті аккаунтів Steam залежить від гри, замовлення і рейтингу. Загалом при повноцінній роботі можна заробляти і до 20-30$ доларів в день, проте більш імовірним все ж заробіток близько 10$. Для людей, які і так грають цілий день в доту чи кс, це не поганий спосіб заробити. Також можливо покращити ваш дохід шляхом суміщання всіх трьох методів. Наприклад зробити основним заробіток на пряму через Funpay, розкручувати там аккаунт потрошку, оскільки всі гроші звідти йдуть прямо вам. Водночас можете працювати ще і на двох інших площадках, щоб коли не буде замовлення завжди була хоч якась робота.

Інші способи заробітку На стімі – How to earn.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *