Заробіток на продажі аккаунтів Steam

Заробіток на продажі аккаунтів Steam являє собою продажу відповідних аккаунтів в залежності від багатьох можливих параметрів. Серед цих параметрів важливими є:

  • вік аккаунту;
  • кількість ігор;
  • якість ігор (наскільки дорогі і затребувані ігри на аккаунті);
  • якість і ціна предметів з різних ігор;
  • рейтинг і кількість годин в певних іграх.

В більшості випадків продаж відбувається в результаті передачі даних аккаунту та пошти новому власнику та після відв’язування аккаунту від мобільного телефону. Також необхідно щоб від телефон був відв’язаний і від пошти.

Які ціни на аккаунти бувають?

Ціни на аккаунти бувають дуже різними. Вони можуть розпочинатись від декількох гривень і закінчуватись декількома тисячами доларів. Найдешевшими є новостворені аккаунти без ігор, або з безкоштовними іграми, в яких немає ніякого інвентаря та рейтингу в цих іграх.

Щоб приблизно оцінити вартість вашого аккаунту можна скористатись даними сервісами:

Звісно ці ціни покажуть дуже приблизну вартість і навряд чи хтось купить ваш аккаунт саме за повну суму. Для цього потрібно буде вже оцінювати реальний попит і ринкові ціни на приблизно такі ж аккаунти.

Де і як продати аккаунти?

Щоб взнати реальні ціни ви можете скористатись сервісом Funpay і його розділом аккаунти Steam. Тут можна скористатись пошуком і знайти подібний до вашого аккаунту по іграх, рівню, годинах і інших параметрах.

Приклади продажі аккаунтів в сервісі Funpay

Хорошою частиною такого заробітку може стати продаж аккаунтів Steam з великим рейтингом у певній грі. Наприклад з великим званням у Dota2 або CS:GO. Для того щоб оцінити їх вартість можна також скористатись Funpay, або іншими сайтами з продажем аккаунтів, як от Anylvl. Посилання на продажу Dota2 аккаунтів та CS:GO аккаунтів. Актуальні ціни на різні рейтинги ви можете прочитати на сайті. Проте приблизні ціни для ознайомлення можете побачити на скріншоті нижче.

Приблизні ціни за продажу вашого аккаунту в сервіс Anylvl

Враховуючи, що можливий продаж аккаунту з 0 рівнем стіму, без ігор і так далі, то ще непогані ціни. Насправді ціна на такі аккаунти на ринку десь в 1.5-2 рази більша, тому якщо у вас будуть клієнти то краще продавати напряму, а не в такі сервіси. Проте якщо ви не хочете турбуватись за пошуки клієнта то продаж в такі сервіси хороша ідея.

Висновок

Заробіток на продажі аккаунтів Steam хороший для геймерів, які багато грають у ігри з рейтингом, такі як Dota2 або CS:GO, так колекціонерам ігор, які вже більше не бажать у них грати. Решті ж людей, можливо підшукати якийсь кращий варіант заробітку в Steam.

Інші способи заробітку На стімі – How to earn.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *