Заробіток на продажі ігор Steam

Заробіток на продажі ігор Steam доволі банальний і простий. Якщо узагальнити то потрібно купувати ігри по великих скидках, а потім коли вони закінчуються продавати ігри (або ключі ігор, які в вас будуть) дешевше від звичайної ціни. Наприклад під час розпродажів якась популярна гра коштуватиме 300 грн а без скидок 1000 грн. В такому випадку можна купити декілька екземплярів даної гри за ціною у 300 грн, а потім продати десь за 600-700 грн, що буде нижче ніж ціна в Steam без скидки, але при цьому принесе дохід х2 відносно ціни покупки.

Варіанти закупівлі іграми

Зрозуміло, що все не настільки просто, інакше всі би займались чимось подібним. Даний спосіб підходить в більшості людям з відповідною ігровою аудиторією, щоб ви точно могли бути впевнені що куплена вами гра успішно продасться. Також варто відзначити, що може бути велика кількість розпродажів підряд, спочатку – 30% від ціни, за місяць після цього -50% і так далі. В такому випадку також навряд чи вдасться успішно продати вашу гру, оскільки будь-який покупець вибере купити гру прямо з Steam ніж в мало довіреного продавця.

Цей спосіб потребує початкових і не малих вкладень, адже потрібно буде закуповуватись іграми на розпродажах не в 1 копії, а одразу в багатьох, хоча-би від 3 штук. Адже важко визначити які ігри будуть легше продаватись ніж інші. Варто також відзначити, що багато ігор прив’язані до певного регіону. Це означає що гру куплену в Бразилії в Україні активувати неможливо. Тому слід перевіряти це перед покупкою, а також на ту аудиторію, яку ви розраховуєте.

Ще одним способом для закупівлі ігор є спосіб дещо споріднений з торгівлею, а саме за допомогою деяких сервісів обміну скінами ви можете закинути гроші під + 20-30 і іноді навіть 40%. Тобто з 1000 грн на стім прийде 1200-1400 грн. Таким чином можна купувати ігри також з вічною скидкою.

Як знайти клієнтів і продати гру?

Найлегший спосіб виставити гру на продаж це сервіс funpay – продажу всього, що зв’язане з ігровим контентом. Тут легко виставити будь-яку гру. Так само легко і зручно покупцям шукати ключ потрібної їм гри. Угоди тут відбуваються з гарантом, гарант в даному випадку сам сервіс. В даному сервісі будь-яка угода відбувається так:

  1. Покупець вибирає гру чи будь-яку послугу в будь-якого продавця.
  2. Сплачує повну суму і гроші блокуються на рахунку сервісу, що і виступає гарантом.
  3. Продавець бачить сплачену суму і передає відповідні дані покупцю.
  4. Якщо все добре покупець натискає кнопку підтвердження успішності (на прикладі ігор, то активує гру в стімі)
  5. гроші надходять на гаманець продавця.

Для того щоб в вас хтось щось купив, потрібно буде спочатку трошки накрутити собі декілька успішних угод. Адже люди довіряють в більшості продавцям з 5 зірочками і великою кількістю угод. Для цього можете просто з різних аккаунтів протягом декількох тижнів чи місяця покупувати щось в себе. Так ви втратите щось на комісії сервісу, але загалом це доволі дешевий спосіб підняти собі рейтинг. Як і з іншими речами головне не перебільшити, адже навряд чи в нового продавця за перші пару днів буде 100 продаж на 4-5 нових аккаунтів. Таку наглу накрутку можуть і забанити.

Сервіс funpay продаж Age of empires

Другий варіантом є створення власного веб-сайту за допомогою готових сервісів CMS. В такому випадку ви можете використати готовий шаблон для продажу будь-яких товарів, тільки замінивши на власні потреби тобто ігри. Мінусом даного методу звісно буде необхідність трафіку на сайт, тобто такий метод підходить для людей чи груп з аудиторією.

Ще один варіант створити аккаунти в соціальних мережах по типу інстаграм, тікток чи телеграм і там продавати ігри вручну. З переваг даного методу ви можете розвивати власний бренд продажем таких ігор. З великих недоліків не зрозуміло чи вам довірятимуть з повного нуля.

Загалом заробіток на продажі ігор Steam більше підходить як додатковий заробіток ніж як основний дохід. Додатком він може бути наприклад до торгівлі ігровими предметами.

Інші способи заробітку На стімі – How to earn.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *