Заробіток на торгівлі скінами CSGO

У даній статті буде описано про заробіток на торгівлі скінами CSGO. Як купувати, продавати та розміщати предмети на різних площадках. Як користуватись таблицею порівняння цін. Який приблизний дохід можливий.

1. Що потрібно для початку

Для початку необхідно мати активований профіль у steam. Він у вас вже може бути, для того щоб перевірити слід зайти у інвентар і спробувати виставити будь-який предмет, або перейти у вкладку “ринок” і якщо немає ніяких попереджень то він активований. У іншому випадку у вас буде сповіщення про те що вам потрібно його активувати. Як здійснити активацію там описано, але найпростішим способом це поповнити гаманець на 5$ і більше.

1.1 Варіант для без вкладень

Окрім активованого аккаунту потрібні також самі скіни. При чому якщо ви хочете починати майже з 0, то підійдуть абсолютно будь-які скіни доступні для продажі. Якщо профіль активований через купівлю колись ігор чи будь-чого іншого то можна почати взагалі без вкладень, особливо якщо ви часто граєте і вам падають кейси і скіни зі звичайних ігор. В такому разі ви можете або продати їх в стімі на торговій площадці, або на будь-якій сторонній платформі, такій як MarketCS:GO, Csmoney та інші, де тільки буде доступним продаж таких дешевих предметів. Після продажу всіх предметів у вас накопичиться певна сума для покупки перших скінів для подальшої перепродажі.

1.2 Варіант для вкладень

У випадку якщо у вас були дорогі скіни і ви їх продали. Або ви вирішили розпочати торгівлю з якоїсь стартової суми і в залежності від того де в вас знаходяться кошти слід певним чином перевести ці гроші в скіни. Якщо у вас кошти на шаманці стім, то просто купити на них певні скіни. Якщо ж гроші знаходяться десь поза межами стіму, то в більшості випадків ефективніше буде купити скіни на сторонніх торгових площадках і продати в стімі під +10-20%

2. Як вибрати скіни для покупки чи продажу

Щоб вибрати скіни для покупки існують допоміжні сервіси. Прикладом такого сервісу є таблиці порівняння цін: skins-table та tradeback. Обидва сервіси мають дуже схожий функціонал. Перевагою першого є тільки більша можливість для безкоштовного користування, а саме на skins-table видно скіни ціною до 5$, а на tradeback до 2$ (всім користувачам) і 3$ (тим, що відмітять назву сайту в профілі стім.

Ціна на тарифи в skins-table

Щодо цін на платне використання то вони дуже схожі для обох сайтів, з невеликою різницею. Платна версія дозволяє бачити всі скіни вище 5 доларів в першому сервісі і 3 доларів в другому.

Ціни на тарифи Tradeback

Як користуватись таблицею порівняння цін

З першого погляду таблиця порівняння цін виглядає дуже важко і страшно, проте насправді не все так складно. Вони обидві виглядають з дещо різним оформленням але логіка в обох однакова, саме тому приклад покажу тільки на одній, а саме Skins-table.

Для зручності розділив на 5 найважливіших секторів з якими доведеться працювати.

 1. Сірий прямокутник окреслює всі назви предметів. Клікнувши на потрібний предмет його назва скопіюється і ви зможете зручно вставити в пошук в потрібній вам торговій площадці.
 2. Жовтий прямокутник – вибір першої площадки для порівняння цін. В даному випадку зверху було вибрано сервіс MarketCSGO з приставкою авто, що означає, що на цьому сервісі дані скіни знаходяться на автопокупці за вказану у жовтому стопці суму.
 3. Зелений прямокутник – вибір другої площадки. В даному випадку це торгова площадка стім. Тобто по суті це покупка скінів у стімі і з подальшою продажею у MarketCSGO.
 4. Відсоток доходу з урахуванням комісій. Показує скільки відсотків принесе 1 скін доходу. Слід уважно перевіряти кожну одиницю товару, адже може бути виставлено тільки 1 або декілька замовлень на даний скін і доки пройде час блоку передачі скіна (8 днів) ціна може дуже сильно змінитись і вже не принесе вам вигоду. тому відсоток дуже важливий але також слід оцінити в якій кількості потрібен той чи інший скін на цій площадці.
 5. Також доволі важливі параметри, а саме перший/третій та другий/четвертий це обмеження цін від і до, на певних площадках, в моєму випадку це від 0.4$ і до будь-якої ціни на обох площадках. Справа ж параметри 5 відповідає за мінімальну кількість продажів на MarkeCSGO за останній місяць, 0 за Bitskins і 10 за Steam. Ці параметри необхідні адже важливо не купити мертвий предмет, який зовсім ніколи не купиться.
Таблиця skins-table з поясненням

3. Як купувати та продавати предмети в Steam

Для того щоб купити предмет на торговій площадці стім необхідно

1. Знайти потрібний вам предмет в пошуку

Пошук предмету

2. Вибрати і перейти на його сторінку

Сторінка з предметом

3. Серед пропозицій виберіть цікаву вам і нажміть кнопку “купити зараз”, або “розмістити замовлення”, якщо ви хочете купити дешевше і у вас є час зачекати.

Купівля предмету

4. Підтвердити покупку якщо все влаштовує.

Покупка предмету

4. Як купувати предмети на інших площадках

В кожному сервісі індивідуальний дизайн тому пошук і вибір предмету буде виглядати по різному, але процедура передачі буде дещо подібною. А саме після покупки чи обміну предмету на сторонньому сервісі, вам потрібно буде прийняти обмін в вашому стім аккаунті, для цього зручно використовувати розширення в браузері steam-inventory-helper. Окрім авто прийому скінів в ньому ще є багато корисних функцій, такі як показує ціну на скіни в вашому гаманці і можливість виставляти багато скінів на продажу одночасно та інші. У випадку якщо ви не хочете використовувати ніяких розширень потрібно зайти в ваш інвентар і вибрати пункт “пропозиції обміну” Справа зверху на інвентарем.

Інвентар і кнопка “Пропозиції обміну”

У сторінці на яку ви перейдете буде відображено активні пропозиції, якщо вони є, далі вам просто потрібно перевірити чи все гаразд і підтвердити отримання скіна. В такому випадку обмеження на обміну буде 8 днів, але продаж в стімі буде доступним миттєво, тобто так вигідно робити коли використовувати пару “будь-який сервіс” з “стім ринок АВТО”.

5. Підводні камені і що робити якщо впала ціна на скіни

В цього способу є декілька підводних каменів. Всі з них буде згадати важко, але декілька популярних розберу.

Що робити якщо ціна на предмет який купив в стімі за 8 днів трейд-бану дуже сильно впала і вже не приносить такого доходу, або йде в мінус?

В такому випадку є 3 основних варіанти:

 1. пошук площадки, де можливо ціна буде набагато вигіднішою для продажі саме зараз;
 2. продаж по ціні в мінус з можливістю компенсації її за рахунок інших скінів, або зворотнього кругу ( наприклад у вас 50 закуплено різних скінів, з них 25 пішли в хороший +, 15 майже в 0, а решта 10 в невеликий мінус йдуть, то в такому випадку, якщо ви хочете зберігти швидкість кругів (до 10 днів) можна продати ці скіни в невеликий мінус, аби не чекати на ріст їх ціни і почати пошук нових скнів).
 3. якщо у вас є можливість і час почекати, то можете почекати, особливо якщо такі скіни продаються в великій кількості кожного дня і перед вам стоїть не велика їх кілкьість.

Що таке сувенірні скіни і чому вони такі дорогі?

Сувенірні скіни, наліпки, шеврони і т. д. доволі дешеві речі краще не купувати новачкам. Єдине виключення якщо їх ЗРАЗУ можна продати на стім. У випадку якщо вам потрібно купувати їх у стімі з очікуванням 8 днів щоб перевести на іншу площадку то краще їх уникнути, бо швидше за все вони не продадуться, або будуть продаватись дуже довго.

Що робити якщо всі предмети при переводі з одної торгової площадки йдуть в -?

Так часто буває, що з однієї площадки на іншу йде в мінус і до 10% і це нормально, головне, аби ви потім змогли покупкою на іншій площадці окупити це, тобто аби плановий дохівд був +20% і більше.

Головне також запам’ятайте у вас має бути живий профіль, час від часу грайте ігри, раз в пів року чи рік купуйте щось в стімі, чи то батл паси чи якісь ігри,.

6. Приклад повного кола як і що робити

Приклад роботи даного методу такий:

 1. Шукаєте на певних агрегаторах які предмети на одних площадках дуже сильно відрізняються в ціні від інших.
 2. Купуєте певні предмети наприклад скіни CS:GO у стімі.
 3. Чекаєте 8 днів до закінчення трейд-бану на предмети.
 4. Продаєте в +5-10-30% і більше відсотків (скільки виходить).
 5. Знову шукаєте предмети вже на цій площадці, які вигідно продати назад в стім.
 6. Купуєте на певній площадці ці предмети.
 7. Продаєте знову в стім

Приблизний дохід в залежності від часу і періоду може сягати від 5-10% до 40% за такий круг. Круг триває близько 10 днів. З урахуванням до продажу предметів і покупки нових. також можна взагалі не розривати коло методом продавши скіни на певному сервісі зразу за ті ж гроші накупити предметів для перекидування на інший сервіс.

Висновок

Заробіток на торгівлі скінами в CSGO досі актуальний і в 2022 році. Дохід звісно не дуже стабільний, одні місяці може бути більшим, інші – значно меншим, проте він є. Звісно варто пам’ятати також про те, що вас можуть заблокувати за подібну діяльність, тому бажано диверсифікувати ваші активи, тобто якщо володієте великою сумою в скінах то краще тримати її на різних аккаунтах з різними айпі адресами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *